Floransa'da yabancı yatırımlara yönelik Aftercare, yardım ve destek konulu dünya forumu

Samuag

New member
Profesyonellerin, şirket yöneticilerinin, siyasi liderlerin ama hepsinden önemlisi bir alanda kurulan yabancı şirketlere destek ve yardım konusunda uluslararası uzmanların bir araya gelebileceği Aftercare konusunda ikinci dünya kongresine dair beklentiler artıyor. Temel amaç, bölgede halihazırda mevcut olan yabancı yatırımcıların yerel ekonomiye getireceği değeri en üst düzeye çıkarmak ve rekabet gücünü artırmaktır.

Etkinlik, 29 Mayıs Çarşamba ve 30 Mayıs Perşembe günleri Floransa'da planlanıyor ve Londra merkezli ekonomik kalkınma ve doğrudan yabancı yatırım (FDI) danışmanlık ajansı Cities & Collaboration tarafından Invest in Toskana Bölgesi Toscana ile birlikte referans noktası olarak düzenleniyor. Toskana'ya yatırım yapmak isteyen ulusal ve uluslararası şirketlerin muhatabı ve muhatabı olup, yardım hizmetleri sağlamakta ve yatırım fırsatlarını teşvik etmektedir.

Toskana Bölgesi Başkanının, dikkatli bir seçim sürecinin ardından etkinliğin yeri olarak Floransa'yı seçmesinden duyduğu memnuniyet, Toskana'nın gelişen ekonomisi ve yeniliğe güçlü bağlılığıyla yatırımlar için ilginç bir destinasyon sunabildiğini gösteriyor. modadan tarım-gıdaya, BİT'ten (Bilgi ve İletişim Teknolojileri) Yaşam Bilimlerine, turizmden büyük yat inşasına, akıllı üretimden mobiliteye ve çok daha fazlasına kadar çeşitli endüstriler için.

Palazzo Capponi'nin ana katında dönüşümlü olarak yirmi konuşmacının yer alacağı iki günlük zengin program, Çarşamba günü Masterclass'a ayrılacak, Perşembe günü ise 8.00 – 18.00 saatleri arasında gerçek Forum'un sırası gelecek.

Masterclass, özellikle Aftercare hakkındaki bilgilerini güncellemek isteyen yatırım cazibesi profesyonelleri için tasarlanmıştır ve mevcut yatırımcıların ülke ekonomisine ev sahipliği yapmasına katkıda bulunmalarını destekleyecek bir yol haritası sağlayacak bir keşif yolculuğudur; Konuşmacılar, bakıma yönelik bir yaklaşım geliştirme konusundaki uzmanlıklarını paylaşacak ve yatırım sonrası mükemmelliğe ulaşmak için eylem çerçeveleri sunacak.

Forum bunun yerine son teknolojiye bir bakışla başlıyor ve yabancı yatırımcılar, onların ihtiyaçları ve Yatırım Teşvik Ajanslarının (IPA'lar) (yani dışsal yatırımları çekmek ve elde tutmakla ilgilenen ajanslar) verebileceği önemli destek konusunda ileriye doğru bir adım atarak kapanıyor. bölgede.

Çalışma programı: https://aftercareforum.com/programme/