“Giovanisì turda”, kampçı Grosseto’daki Rosmini’ye varıyor

Samuag

New member
Bu sabah Grosseto’da, Toskana okullarından kız ve erkek çocuklarla tanışmak için tüm Toskana eyaletlerini dolaşan “Giovanisi turda” kampçısı için, proje kapsamında sunulan fırsatlardan başlayarak yararlı araçlar ve bilgiler sağlamak amacıyla Grosseto’da mola verin. kendilerini iş, eğitim ve girişimcilik dünyasına yönlendirmek için gençlerin özerkliği.
8.30’dan itibaren, tüm personelin bulunduğu araç Liceo Rosmini’de. Başkan Giani’nin sözcüsü Bernard Dika da bugün orada, okul müdürü Gloria Lamioni tarafından karşılandı.

“Gençlerin – diyor Dika – okullarında bir karavanda Bölge’yi görmelerine şaşırdık. Canlı tur ve onların dilinde konuşan sosyal medya ve en modern platformlarda kurumsal iletişimi her gün yenileyerek onlarla tanışmak için seçtiğimiz birçok yoldan biri. Giovanisì somut içerikleri iyi iletişime bağlar, bu birçok kamu yönetimi için bir modeldir”.

Lamioni, “Çocuklarımıza yönelik somut eğitim ve iş olanaklarını anlatarak lisemizi tercih eden Toskana Bölgesi’ne teşekkür ediyorum” dedi. Okul ve tüm kurumların, çocuklarımızın ailelerinden bağımsız olma yolunda onlara eşlik etme görevi olduğunu da sözlerine ekledi.

“Giovanisi turda”nın bir sonraki aşaması yarın yapılacak. Yolculuk, Arcidosso’nun batısındaki ISIS Polo Amiata’da, Grosseto eyaletinde devam ediyor.