Turizm, Meclis Üyesi Marras, QSP Zirvesi'nde Portekiz'de

Samuag

New member
Yönetim ve pazarlama ile ilgili en iyi içeriklerin sunumu ve tanıtımına adanmış Avrupa'daki en önemli etkinliklerden biri. Bu, 2007'den beri her yıl Portekiz'de, Porto'da düzenlenen ve sektördeki en yetkili uzmanları ve operatörleri bir araya getiren QSP Zirvesi'dir. 2024 edisyonuna dün, Toskana deneyimi hakkında konuştuğu bir oturumda konuşan Turizm ve Ekonomi Konseyi Üyesi Leonardo Marras katıldı. Misyon, geçen Şubat ayında Milano'daki Bit'te, UNESCO ve kültürel mirasın ortak geliştirilmesi, doğal olanın korunması, bisiklet turizmi rotalarının, patikalarının, parklarının ve köylerinin yavaş ve sürdürülebilir turizminin geliştirilmesine ek olarak, kaliteye dikkat eden yiyecek ve şarabın ve bölgenin kimliğini ifade etme yeteneğinin geliştirilmesine odaklanan Norte de Portugal Bölgesi ile bir işbirliği anlaşması imzalayan Toscana Promozione Turistica tarafından yönetildi.

“QSP Zirvesi – dedi meclis üyesi – Avrupa'daki en önemli turizm fuarıdır ve pazarlama eğilimleri burada gösterilmektedir. Toskana bir kıstas olarak seçildi: Son yıllarda oluşturduğumuz organizasyon, Portekiz'in turizm tanıtımı için yeni bir sistem önermek üzere bir karşılaştırma unsuru olarak alındı. Bölgesel markanın ulusal markaya kıyasla önemi hakkında tartışma ve düşünme fırsatı için bizi davet eden Kuzey Bölgesi Turismo do Porto e Norte du Portugal'a teşekkür ediyorum. Deneyimlerimizi ve hedeflerimizi anlatmak için harika bir fırsat”.

Etkinlikte, konsey üyesi, Turismo de Portugal Başkanı Carlos Abade, Turismo de Portugal Yönetim Kurulu Üyesi Lidia Monteiro, Turismo do Porto ve Norte de Portugal Başkan Yardımcısı José Cancela Moura, CCDR-N Başkanı António Cunha ve Turismo do Porto ve Norte de Portugal Başkanı Luis Pedro Martins ile bir araya geldi.