Uçuş Düzeyleri Günü: 16 Haziran’da çevrimiçi konferans

celeron

Global Mod
Global Mod

1. Uçuş Düzeyleri Günü: 16 Haziran’da çevrimiçi konferans

Üçüncü Uçuş Düzeyleri Günü başlıyor – ve organizatörler dpunkt.verlag Ve Haberler geliştirici Flight Levels Academy ile işbirliği içinde, çevrimiçi konferans için ondan fazla uzmanı kazanmayı başardık. 16 Haziran 2023’te çevik yönteme ilişkin bilgi ve deneyimlerini yedi sunum ve bir panel tartışmasıyla paylaşacaklar. Çevrimiçi konferans gününden önce ve sonra dört adet sertifikalı, çok günlük uçuş seviyesi eğitim kursuna katılabilirsiniz. Uçuş Düzeyleri Günü yöneticilere, ürün yöneticilerine ve Scrum Masters veya Product Owner’lar gibi çevik rol sahiplerine yöneliktir.

Uçuş seviyeleri uygulaması aracılığıyla çevik şirketler

Flight Levels Day programı, ekip çevikliğinden iş çevikliğine geçişi desteklemeyi amaçlamaktadır. Hem teorik temel bilgilerden hem de pratik raporlardan oluşur. Dersler arasında, öğrenilenler üzerinde düşünmek ve tartışmak için konuşmacılarla görüntü ve ses yoluyla etkileşimli bir alışverişe girmek için üç yarım saatlik sosyal katmanda yeterli zaman vardır.

programdan alıntı:

Konferans gününün sonunda, Flight Levels öncüleri Klaus Leopold ve Sigi Kaltenecker bir uzmanlar panelinin moderatörlüğünü yapacak. Katılanlar: Kerstin Lerner (Flight Levels Guide), Kathrin Schröder (Enterprise Kanban ve Agile Coach) ve Katrin Dietze (Yönetici Ortak LEANability GmbH ve Flight Levels GmbH).

Sertifikalı çok günlük uçuş seviyesi eğitimi

Flight Levels Day’den önce ve sonra, her biri dört sabaha (09:00 – 12:00) yayılan ve LEANability GmbH tarafından yürütülen dört çevrimiçi eğitim kursuna katılabilirsiniz. Eğitimi tamamlayan katılımcılara Flight Levels Academy’den “Tamamlama Sertifikası” verilir.

Anında karar verenler için biletler

Önümüzdeki hafta yapılacak online konferansa katılmak isteyenler, yine de bilet gişesinden bilet satın alabilirler. Konferans günü katılım ücreti 269 Euro’dur (tüm fiyatlar artı %19 KDV). Mağaza, üç veya daha fazla kişiden oluşan gruplar için grup indirimlerini otomatik olarak hesaplar. İlgilenen taraflar ayrıca burada LEANability GmbH tarafından her biri 2.090 EUR karşılığında yürütülen dört günlük yarım günlük çevrimiçi eğitim kursları için rezervasyon yaptırabilirler. Eğitim kursları için grup indirimi de mevcuttur: üç kişi katılırsa, üçüncü kişi ücretsiz olarak katılır.

İsteğe bağlı bir haber bültenine abone olabileceğiniz konferans web sitesinde ve şu adreste daha fazla bilgi bulabilirsiniz: twitter kanalı organizatörü bulmak için. Konferansın hashtag’i: #FLGün.

(Mayıs)

Haberin Sonu