1000 eserde meblağları sabitledi

Professional

New member
Şirketten yapılan açıklamada, pirinçten makarnaya, bakliyattan una, çay-kahveden şekere, sıvı yağdan margarine, patatesten soğana bir meskenin temel gereksinimleri içinden belirlenen 1000 eserde fiyatların ocak ayı sonuna kadar sabit kalacağı açıklandı.

Fiyat sabitleme kampanyası hakkında değerlendirmede bulunan ŞOK Marketler CEO’su Uğur Demirel, “Küresel dalgalanmaların da tesiriyle hem üreticiler hem perakendeciler birebir vakitte tüketiciler açısından, maliyetlerin ve ötürüsıyla meblağların yükseldiği güçlü bir yılı geride kaldı. Biz de ŞOK Marketler olarak ülkemizin iktisadına ve müşterilerimizin bütçesine katkı vermek üzere ocak ayı boyunca 1000 eserde fiyatları sabitleme sonucu aldık. Her vakit uyguladığımız düşük fiyat siyasetimizi bu kere Ocak ayı boyunca sabitleyerek müşterilerimize yönelik güzel bir sürpriz yaptık” dedi.

ENFLASYONLA MÜCADELE

Uğur Demirel, kelamlarını şöyle sürdürdü: “Yani belirlenen 1000 eserin maliyetleri artsa da meblağları ay sonuna kadar sabit kalacak. Biz, ŞOK Marketler olarak sağlam ve kaliteli eserlerimizi hep en uygun fiyatlarla müşterilerimize ulaştırıyoruz. 81 ile yayılmış olan mağazalarımızda piyasa meblağlarının altında uyguladığımız fiyat siyasetimizle, enflasyonun baskılanmasında kıymetli bir nazaranv üstleniyoruz. Şimdiye kadar ‘berabern Berekete’ yaklaşımı ile her vakit ülkemizin, üreticilerimizin ve müşterilerimizin yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Bu kampanya da bunun en hoş örneğidir.Bundan daha sonra da bir evvel olduğu üzere piyasa meblağlarının altında, her gün düşük fiyat siyasetimizle müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz.”