17 yaşındaki Rabia Yaman’ın sır mevti

Samuag

New member
İstanbul’da lüks sitede günübirlik kiralık dairenin camından düşen genç kız öldü.

KİRALIK DAİREYE EĞLENMEYE GİTMİŞLER

Esenyurt ilçesi Piri Reis Mahallesi’ndeki sitenin günübirlik kiralık dairesine ikisi bayan 4 kişi eğlenmeye gitti.

17 YAŞINDAKİ RABİA CAMDAN DÜŞTÜ

Dairede içki içen 4 kişilik kümeden Rabia Yaman, çabucak hemen bilinmeyen bir niçinle 10’uncu kattaki meskenin camından düşerek hayatını yitirdi.

Rabia Yaman

ARKADAŞLARI PANİKLE KAÇMAYA ÇALIŞTI

Genç kızın dairede bulunan 3 arkadaşı panik halinde siteden kaçmaya çalıştı. Durumu fark eden komşular bu bireyleri yakalayarak polise haber verdi.

Olay yerine gelen polis, kaçmaya çalışan 3 kişiyi gözaltına aldı.

İfadeleri alınmak üzere karakola gdolayılen E.C.A. (14), Volkan C. (19) ve Mehmet K.’nin (24) süreçleri devam ediyor.

ÇOK SAYIDA CÜRÜM KAYDI VAR

Çok sayıda hata kaydı olduğu belirlenen Rabia Yaman’ın cenazesi ise, otopsi için İsimli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

ARKADAŞLARININ TABİRİ ORTAYA ÇIKTI

Şüphelilerden Volkan C. sözünde şunları söylemiş oldu:

“Ben E.C.A. ve Mehmet’i tanıyorum. Rabia’yla yeni tanışmıştım. bir arada meskene gittik, alkol almaya başladık. bir süre daha sonra Rabia alkolün tesiriyle lavaboya gideceğini söylemiş oldu.

”CAMA KOŞTU VE ATLADI”

Ayağa kalktı ve cama hakikat koştu ben tuttum. daha sonra o sırada yandaki odada oturan E.C.A. ile Mehmet’e seslenip ‘Bu kız atlayacak’ dedim. E.C.A. geldi, ‘kız kıza konuşalım’ dedi. İçeride konuşuyorlardı. daha sonra Rabia kalktı cama koştu ve atladı.”

RABİA ATLADI DİYE BAĞIRDI”

Mehmet K.’nin ise sözünde “Ben ve E.C.A. odada otururken Volkan ‘Bu kız atlayacak’ diye seslendi. Biz yanlarına gittik. E.C.A. ile Rabia kız kıza konuşuyorlardı. Biraz daha sonra E.C.A. ‘Rabia atladı’ diye bağırdı. Ben diğer bir şey görmedim, bilmiyorum” dedi.

Soruşturma sürüyor.