AngryGF: Erkeklere yönelik AI sohbet robotu kızgın kız arkadaşıyla başa çıkmayı amaçlıyor

celeron

Global Mod
Global Mod
Angry GF uygulaması kadın öfkesinin derinliklerinde kaybolan erkeklere yardım etmek için tasarlanmıştır. İlişkiyi mahvolmaktan kurtaracak bir bilgelik hazinesine erişim vaat ediyor. Uygulama, diğer şeylerin yanı sıra, kız arkadaşınızı “sakinleştirmeye” yardımcı olan bir “Sakinleştirici Arkadaş” da sunuyor. Her sorunun ardından, arkadaşın neden kızmış olabileceğine ilişkin nedenleri açıklayan çok sayıda metin satırının geldiği dikkat çekicidir.

Reklamcılık

Nehirden ilk kurtarılan anne oldu

Menüdeki kırık kalbe dokunmak, yaratılışın efendilerinin yaptığı olası yanlış adımların bir seçkisini yükler:

• Çok geç gel
  • Sevgililer Günü'nü unuttum
  • Borsada para kaybettik
  • Sohbet mesajlarına yanıt vermedim
  • Arama göz ardı edildi
  • Nehirden ilk kurtarılan anne oldu
Ücretsiz sürümde bir senaryo üzerinden oynayabilirsiniz. Daha fazlasını istiyorsanız haftada 7 avrodan fazla ödemeniz gerekiyor.

Erkeklere yönelik öğrenme uygulaması (Resim: AngryGF)

Çabalar, başlangıçta yüzde 0 ile 100 arasında ayarlanan bir “affetme çubuğu” ile değerlendirilir. Doğru şeyleri söylemek ve AI kız arkadaşını yatıştırmak için 10 mesaj kaldı. Ancak tek bir cevap yeterli değildir. Çok sayıda suç itirafı ve “yemek pişirme”, “çiçek satın alma” veya “ayaklara masaj yapma” şeklindeki tazminat teklifleriyle hızlı bir şekilde tam puan elde edebilirsiniz.

Etkileyici ve uygulama mucidi Emilia, erkekleri nasıl şartlandıracağını biliyor. Cybernews'e verdiği bir röportajda belirttiği gibi, oyunlaştırma yaklaşımı onları tetikte tutmayı amaçlıyor: “Bunun bir spor gibi olduğunu ve erkeklerin kazanmak istediğini söyleyebilirim. Gol atmak ve kazanmak için her şeyi yaparlar.”

Uygulama fikri Emilia'nın kendi deneyiminden geldi. Emilia, “Erkeklerin kız arkadaşlarıyla iletişim kurmasına gerçekten yardımcı olabilecek bir şey yapmayı düşündüm çünkü onlar kadınları pek dinlemiyorlar” dedi. Bir şekilde ihtiyaç varmış gibi görünüyor, sonuçta 1000'den fazla çaresiz insan uygulamayı indirdi.

(mack)

Haberin Sonu