Ekonomi, Sviluppo Toscana’nın başkanı ve yeni Yönetim Kurulu göreve başladı

Samuag

New member
Dün öğleden sonra, 11 Ağustos, Toskana Bölgesi’nin şirket içi şirketi Sviluppo Toscana’nın yeni Yönetim Kurulu göreve başladı. Pnrr önlemleri ve böylece kendi kurumsal amaçlarını gerçekleştirmek için şirketlerde hisse sahibi olma imkanı kazanmak.

Tek yöneticinin yerini alan Yönetim Kurulu beş üyeden oluşuyor: Gessica Sartini, Andrea Puccetti, Mario Cerofolini ve yeni başkan görevini de Andrea Serfogli’yi seçen başkan Giani tarafından atanan Stefano Pastorelli.

Başkan Eugenio Giani, “Bugün, Pnrr’nin fonlarını ve diğer birçok kaynağı yönetme hassas aşamasına giren Sviluppo Toscana’nın daha güçlü ve daha sağlam bir yapısının açılışını yapıyoruz” yorumunu yaptı. İcra aracı olarak bir yönetim kurulu ve bir genel müdür, Sviluppo Toscana, Bölgeye daha sağlam bir destek sunabilecek, bu da rolünü güçlendirecek ve tüm bölge ekonomisine tam gövdeli ve temel bir desteği temsil edecektir.” .

Başkan Andrea Serfogli, “Bugün Başkan Giani ve Giunta tarafından bize emanet edilen ve onur duyduğumuz görev, stratejik, çok talepkar ve ekonomik ve üretken sistemi ekonomik ve üretken sistemi desteklemek için bölgesel politikaları uygulamak için yüksek sorumluluk gerektiren bir görevdir” dedi. 2021-27 Avrupa uyum fonlarının yeni programlamasını başlatmak ve SiyasetR’nin yönetiminde. Asıl zorluk, dağıtılacak fonların verimli ve etkili yönetimini garanti ederken, şirketi Toskana’nın kalkınması için bir ajansa dönüştürmek olacaktır.” .