Geri çekildi: Apple ürünleri için mophie 3’ü 1 arada seyahat şarj cihazı soruna neden oluyor

celeron

Global Mod
Global Mod
Bir şarj cihazı, üç Apple ürünü: Mophie’nin 2022’de piyasaya sürülen “3’ü 1 arada Seyahat Şarj Cihazı” ideal bir seyahat arkadaşıdır. Apple’a özel olarak Almanya’da 180 euro fiyatla satılan donanım, kullanıcı sorunlarına göre sıkıntı yaratıyor. MacRumors’un yazdığı gibi, diğer şeylerin yanı sıra, donanım artık piyasadan çekildi – görünüşe göre geçici olarak.

ReklamcılıkBiraz Apple’ın MagSafe Duo’su gibi


Almanca’da “mophie 3’ü 1 arada seyahat şarj cihazı” olarak adlandırılan ürünün arkasındaki fikir, Apple’ın MagSafe Duo ikili şarj cihazını anımsatıyor. Donanım, düz bir şekilde katlanabilen toplam üç yükleme alanına sahiptir. iPhone ve AirPods için (Qi şarj kutusuyla birlikte) bunlar iki kılıf, Apple Watch için ise katlanır bir şarj diski. Cihaz USB-C ile çalışır, 15 watt’lık bir güç adaptörü dahildir. 3’ü 1 arada seyahat şarj cihazı, tüm bileşenlere uyan keçe bir kılıf içinde gelir.

Birkaç aydır güç adaptörüyle ilgili şarj sorunları olduğuna dair raporlar var. Sorunlar esas olarak seyahat şarj cihazını reklamı yapıldığı şekilde kullandığınızda ortaya çıkar: üç Apple ürününü aynı anda taktığınızda. Ardından, şarj sinyali aracılığıyla da duyulabilen bağlantıda düzenli kesintiler olur. Bunun güç kaynağı ünitesinin çok zayıf olmasından kaynaklanıp kaynaklanmadığı belirsizliğini koruyor.

Sorun çıkması durumunda iade mümkün


Macrumors’a göre, Apple şimdi bir tür resmi olmayan geri alma programı başlatmış görünüyor. Şarj sorunu yaşayan kullanıcılar, görünüşe göre garanti süreleri dışında parayı iade edecek olan grupla iletişime geçmelidir. 3’ü 1 arada seyahat şarj cihazı şu anda Apple’ın web sitesinde listeleniyor ancak artık sipariş edilemiyor. Sadece “şu anda kullanılamıyor” diyor.

Mophie annesi ZAGG, görünüşe göre güç kaynağı için bir üretici yazılımı güncellemesi üzerinde çalışıyor. Bunun ne zaman görüneceği ve nasıl oynanacağı belirsizliğini koruyor. Donanım, şirket web sitesinde de geçici olarak kullanılamıyor. Bu arada Apple müşterileri, şirketin tamamen modası geçmiş MagSafe Duo şarj çözümüne acımasını umuyor. Ancak şu anda ilk söylentiler bile yok.

Reklamcılık

Mac & i'den daha fazlasıMac & i'den daha fazlası
(bsc)Haberin Sonu