Haberler Academy Summer Challenge: AI gücünü açığa çıkarın ve ödüller kazanın

celeron

Global Mod
Global Mod


  1. Haberler Academy Summer Challenge: AI gücünü açığa çıkarın ve ödüller kazanın

AI konusunda ne kadar yeteneklisin? Haberler Academy sizi yaratıcılığınızı zorlayacak ve yeni ufuklar açacak heyecanlı bir yolculuğa davet ediyor. Yaz yarışması, iki deneyimli uzman, Prof. Dr. Stefanie Scholz ve Prof. Dr. Christian Winkler tarafından yönetiliyor. Kapsamlı deneyimleri ve uzmanlıklarıyla başvuruları değerlendirecek ve kazananı seçecekler.

ReklamcılıkGörev: Haberler Academy Summer Challenge’ın ilham verici dünyasına yolculuğunuza nasıl başlanır?


AŞAMA 1: AI yardımıyla bir ürün geliştirmek ve görselleştirmek istediğiniz bir konu düşünün. Ürün tasarımı söz konusu olduğunda tematik sınırlar yoktur.

: Kendinizi vizyoner kişiliklerin olağanüstü fikirlerine veya Hommingberg çita alabalığı gibi alışılmadık kampanyalara yönlendirin.

ADIM 2: Varsayımsal bir ürünün özelliklerini çıkardığınız bir dil modeliyle (ChatGPT, Bard vb.) sohbet edin. Sonunda, bir üründe mümkün olduğunca doğrudan uygulanabilecek bir açıklama oluşturmalısınız.

AŞAMA 3: Karşılık gelen bir ürünün nasıl görünebileceğini de bilmeniz için, bu açıklamayı bir görüntü oluşturucuya (DALL-E, Midjourney, Stable Diffusion, vb.) bilgi istemi olarak iletin.

ADIM 4: Ardından sohbet geçmişini, isteminizi ve “yaz meydan okuması” anahtar kelimesini içeren resim sonucunu 28 Ağustos 2023’e kadar şu adrese e-posta ile gönderin: [email protected].

Yarışmanın bitiminden kısa bir süre sonra uzman jürimiz başvuruları değerlendirecek ve kazananı açıklayacaktır.

Reklamcılık

Mücadelenin ayrıntılı bir açıklaması, ilham alınacak konu örnekleri ve katılım koşulları web sitemizde bulunabilir.

ana ödül


ödüllendirilmek yaratıcı ve sıra dışı çözümler, hem bulunan özellikler hem de grafiksel gösterim açısından. Şöhret ve tanınma sallamanın yanında harika fiyatlar hünerlerini sergilemek isteyenler için:

✓ Red hot kazanın PlayStation 5 Haberler Academy ekibi tarafından önerilen, özenle seçilmiş iki oyunla: Horizon Forbidden West ve Elden Ring.

✓ Ayrıca bir iki saatlik özel çevrimiçi seminer iki uzmanımız tarafından.

Academy Pass Yaz Teklifi: Özel ekstralar içeren Academy Pass’i alın!


Bu arada: Academy Pass, 600’den fazla zorlu göreve ve heyecan verici BT konusuna erişmenizi sağlar. Ağustos ayını sizler için daha keyifli hale getirmek için kampanya döneminde size özel ekstraları olan özel bir yaz paketi hazırladık:

dijital retro oyuncu özel baskı klasik bilgisayar oyunları: Yaklaşık 200 sayfada açıklanan en iyi ve en ikonik oyun klasikleri; ipuçları, arka plan bilgileri ve bir veya iki sürprizle

✓ bir Çevrimiçi konferans secIT digital için bilet (13-14 Eylül 2023) 249 € değerinde: Siber güvenlik alanındaki en son trendleri ve gelişmeleri deneyimleyin ve toplulukla fikir alışverişinde bulunun

Akademi Geçişini Alın 28 Ağustos’a kadar ve ücretsiz olarak aldığınız iki özel ek tekliften yararlanın.

Şimdi keşfedin ve bir yaz teklifini garantileyin: Teklif etmek

Başka sorunuz var mı?


En sık sorulan sorulara yanıtlarımız


(gerp)Haberin Sonu