iX atölyesi: Entra ID’nin (Azure Active Directory) saldırılara karşı güvenliğini sağlama

celeron

Global Mod
Global Mod
Microsoft’un bulut tabanlı kimlik ve erişim yönetimi hizmeti Entra ID – daha önce Azure Active Directory olarak biliniyordu – birçok kurumsal ağın merkezi bir parçası olarak fidye yazılımları ve diğer saldırılar için popüler bir hedeftir.

Reklamcılıkİki günlük çevrimiçi atölyede Entra ID’ye (Azure Active Directory) Saldırılar ve Güvenliğini Sağlama, saldırganların Microsoft Bulut’taki yanlış yapılandırmaları ve eksik sağlamlaştırma önlemlerini nasıl tespit edip bunlardan nasıl yararlandığını öğreneceksiniz. Bunu temel alarak Tim Mittermeier, Azure hizmetleri de dahil olmak üzere Entra ID ortamınızı etkili bir şekilde nasıl güvence altına alacağınızı gösterecek ve önerilerde bulunacaktır. Daha sonra bu eğitim kursunda aldığınız materyalleri kullanarak bağımsız olarak pratik yapabilirsiniz.

Çalıştay 5-6 Ekim 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek ve yönetim, BT yönetimi ve BT güvenliği alanlarındaki meslektaşları hedef alıyor.

Konuşmacı Tim Mittermeier, Oneconsult Deutschland AG’de Kırmızı Takım Oluşturma ve Penetrasyon Testi Başkanıdır. Sadece birkaç koltuk kaldı.

Daha fazla bilgi ve kayıt(ilk)Haberin Sonu