iX atölyesi: Küçük ve orta ölçekli şirketler için verimli BT güvenliği

celeron

Global Mod
Global Mod
iX atölyemiz ile küçük veya orta ölçekli işletmenizde (KOBİ) BT güvenliğini artırın. Sadece iki gün içinde, KOBİ’lerin ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanmış, uygun maliyetli koruma için mantıklı yaklaşımların yanı sıra pratik çözümler ve stratejiler alacaksınız.

Reklamcılık

Bilgi teknolojisi alanındaki mevcut tehdit durumuna bağlı olarak, güvenlik uzmanlarımız size şirketinizin güvenliğini sağlamak için hangi özel adımları atabileceğinizi açıklayacaktır. BT güvenliğinizi artırmak ve riskleri en aza indirmek için sınırlı kaynaklarla nasıl verimli önlemler alabileceğinizi öğreneceksiniz. Temel faaliyetlere, en iyi uygulamalara ve tipik tuzaklara ek olarak, proje planlaması için kilometre taşları da sunulur.

Giriş atölyesi, ilgili konu ve teknolojilere genel bir bakışa odaklanır. İçerik tartışmalarda resimlenmiştir ve aktif olarak katılma fırsatınız vardır.

Bu kursun eğitmenleri, secuvera GmbH’nin güvenlik uzmanlarıdır: Dr. Björn Kaidel – Pen Tester, Öğretim Görevlisi ve Teknik Yazar, Ann-Kathrin Udvary – Kıdemli Siber Güvenlik Danışmanı ve Viktor Rechel – Kıdemli Siber Güvenlik Danışmanı.

Çalıştay, hiçbir bilgi güvenliği yönetim sistemine (BGYS) sahip olmayan veya yalnızca temel bir bilgi güvenliği yönetim sistemine (BGYS) sahip olan 10 ila 1000 çalışanı olan şirketlere yöneliktir. BT yönetiminizi kendiniz yürütmeniz veya bir BT hizmet sağlayıcısına yaptırmış olmanız fark etmez. Siber güvenlik konusuna bir giriş niteliğindedir ve bu nedenle öncelikle bu konuyla henüz ilgilenmemiş veya çok az şey yapmış ve şimdi bu konuya girmek isteyen kişi veya şirketlere yöneliktir. Hedef grup öncelikle ilgili şirkette iş risklerinden, stratejiden ve/veya yönetimden sorumlu olan kişilerdir. 7 Ağustos 2023 tarihine kadar kayıt yaptırırsanız %10 erken kayıt indirimi alacaksınız.

Daha fazla bilgi ve kayıt

iX Magazine'den daha fazlası

iX Magazine'den daha fazlası

(ilk)

Haberin Sonu