iX Workshop: Bulutta yerel yazılım geliştirme için Docker ve Kubernetes

celeron

Global Mod
Global Mod
Docker ve Kubernetes, bulutta yerel yazılım geliştirme ve DevOps için iki temel teknolojidir. Geliştiricilerin uygulamaları verimli bir şekilde oluşturmasına, test etmesine, dağıtmasına ve çalıştırmasına ve dolayısıyla daha çevik çalışmasına olanak tanır. Bulutta yerel yazılım geliştirmeye yönelik üç günlük uygulamalı Docker ve Kubernetes atölyesinde, Kubernetes ile Docker ve konteyner orkestrasyonunu sıfırdan tanıyacak ve ikiliyi daha sonra kendi projelerinizde kullanabileceksiniz.

ReklamcılıkTemel bilgilerden uygulamaya


Bulut yerel yazılım geliştirmenin temellerine ve temel kavramlarına giriş yaparak, modern DevOps yaşam döngüsünde bir düzenleme aracı olarak konteynerlerin ve Kubernetes'in merkezi önemi hakkında temel bir anlayış kazanacaksınız. Gözetim altında, çevrimiçi bir eğitim ortamında, tipik gelişim perspektifinden görevlerle pratik yapacaksınız. Matthias Haeussler önce sizi teorik temellerle tanıştırıyor, ardından somut pratik bilgiler ediniyorsunuz. Bu atölyede eğitmenin bulut tabanlı teknolojilerle ilgili proje deneyiminden yararlanacak ve aynı zamanda en iyi uygulamaları öğreneceksiniz.

27-29 Şubat 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek olan bu workshop, Docker ve Kubernetes'i yoğun olarak tanımak ve pratik olarak uygulamak isteyen herkese yöneliktir.

Novatec Consulting GmbH'de Baş Teknoloji Uzmanı olan konuşmacı Matthias Haeussler, müşterilere bulut tabanlı yolculukları hakkında tavsiyelerde bulunuyor ve konteyner teknolojileri ve Kubernetes hakkında eğitimler veriyor. Ondan değerli ipuçları ve pratik bilgiler alacaksınız. Eğitmenle fikir alışverişinde bulunabilmek ve kendi sorularınıza zaman ayırabilmek için bu atölye küçük bir grup halinde gerçekleştirilir.

Daha fazla bilgi ve kayıt


iX atölyelerinin 2024 yılının ilk yarısına ait programı indirilebilir


(ilk)Haberin Sonu