iX Workshop: Küçük ve orta ölçekli şirketler için verimli BT güvenliği

celeron

Global Mod
Global Mod
Küçük ve orta ölçekli bir şirkette (KOBİ) çalışıyorsunuz ve güvenliğinizi artırmak mı istiyorsunuz? Küçük ve orta ölçekli şirketler için verimli BT güvenliği iX atölyemizde, iki sabah boyunca uygun maliyetli korumaya yönelik mantıklı yaklaşımlar alacak ve özellikle KOBİ'lerin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış pratik çözümler ve stratejiler hakkında bilgi edineceksiniz.

ReklamcılıkBilgi teknolojisi alanındaki mevcut tehdit durumuna göre güvenlik uzmanlarımız, şirketinizin güvenliğini sağlamak için hangi spesifik adımları atabileceğinizi size açıklayacaktır. Sınırlı kaynaklarla bile BT güvenliğinizi geliştirmek ve riskleri en aza indirmek için nasıl etkili önlemler alabileceğinizi öğreneceksiniz. Temel faaliyetlere, en iyi uygulamalara ve tipik tuzaklara ek olarak proje planlamanız için pratik kilometre taşları da sunulmaktadır.

Bu giriş atölyesi ilgili konu ve teknolojilere genel bir bakışa odaklanmaktadır. Tartışmalar içeriği göstermeye yarar ve aktif olarak katılma ve soru sorma fırsatına sahip olursunuz. Bu kursun eğitmenleri secuvera GmbH'nin güvenlik uzmanlarıdır: Kıdemli siber güvenlik danışmanı Ann-Kathrin Udvary ve kıdemli siber güvenlik danışmanı Viktor Rechel.

Çalıştay, 10 ila 1.000 çalışanı olan, hiç bilgi güvenliği yönetim sistemine (ISMS) sahip olmayan veya yalnızca temel düzeyde bir bilgi güvenliği yönetim sistemine (ISMS) sahip olan şirketlere yöneliktir. BT yönetiminizi kendiniz yürütmeniz veya bunu bir BT hizmet sağlayıcısına yaptırmanız fark etmez. Siber ve BT güvenliği konusuna giriş niteliğindedir ve bu nedenle öncelikli olarak şirketlerindeki iş riskleri, strateji ve/veya yönetimden sorumlu kişileri hedef alır.

Daha fazla bilgi ve kayıt


iX atölyelerinin 2024 yılının ilk yarısına ait programı indirilebilir


(ilk)Haberin Sonu