SennHaberlerr’ın eski markası Epos Gaming kapanıyor

celeron

Global Mod
Global Mod
Demant Group, ses aksesuarları üreticisi Epos’u küçültüyor: oyun bölümünün tamamı kapatılıyor. Bu, üreticinin kendi adı altında ve ayrıca “Epos | SennHaberlerr”.

Reklamcılık2020 yılına kadar Epos, Demant’ın şirketi tamamen devralmasından önce Demant ve SennHaberlerr arasındaki bir ortak girişimdi. Ortaklığın bir parçası olarak Epos, SennHaberlerr teknolojisini kullanmaya devam etti.

Başka yatırım yok


Demant yaptığı açıklamada şunları yazıyor: “Bugün Demant, oyun işini kademeli olarak durdurma ve iletişim segmentini, Epos markası altında işletilmeye devam edecek olan temel Kurumsal Çözümler işine odaklama kararını duyuruyor. Karar, bir sonraki adımın ardından geldi. oyun sektörünün gelecekteki büyüme potansiyeli ve rekabet gücünün gözden geçirilmesi ve zayıf piyasa koşulları ile ölçek ve kritik kütle eksikliği nedeniyle beklenenden daha zayıf sonuçların alındığı bir dönem.”

Talep patronu Søren Nielsen, şirketin gerekli yatırımları yapmak istemediğini şöyle açıklıyor: “2020’de salgının tetiklediği olağanüstü talebin ardından, zayıf tüketici güveni nedeniyle oyun pazarı önemli ölçüde zayıfladı ve uygulanabilir bir tek yol göremiyoruz. ürünlere, markaya ve dağıtıma önemli bir yatırım gerektirmeden karlı bir iş.”

Bu arada PC Gamer web sitesi, Demant’ın oyun bölümündeki tüm çalışanları zaten kovduğunu doğrulayan dahili e-postalar gördüğünü söyledi. Buna göre şirket yalnızca kalan hisse senetlerini satıyor; bunların önümüzdeki aylarda tamamen ortadan kalkması muhtemel.
(mma)Haberin Sonu