Siber saldırılara karşı korunmaya ilişkin yeni web seminerleri

celeron

Global Mod
Global Mod
BT altyapılarında bir uzlaşma olması durumunda bir şey özellikle önemlidir: Şirketler ne kadar hazırlıklıdır? BT yöneticileri ve yöneticileri burada özellikle zorlanmaktadır ve BT sisteminin zayıf noktalarını belirlemeli, iş gücü arasında gerekli kritik farkındalığı yaratmalı ve dijitalleşme ilerledikçe bile bilgi güvenliğini sağlamalıdır.

ReklamcılıkÖnleme, test etme ve akut önlemler


Haberler Akademisi, Rheinwerk ile birlikte “BT Güvenliği 2023 – Önleme, güncel önlemler ve testler” adlı yeni web semineri serisini sunuyor. Bu seride, BT güvenliğinin temel yönleri hakkında toplam 20 saatlik uzman bilgisi içeren beş web semineri yer alıyor. Sızma testleri ve olay hazırlığından güvenlik farkındalığına, BT hukuku ve veri koruma sorunlarına ve IoT cihazlarının güvenliğini sağlamaya (yerleşik güvenlik) kadar siber suçları önlemeye yönelik etkili önlemler sunulmaktadır. Bu şekilde güvenlik açıkları kapatılabilir ve gelecekte üretimin kesintiye uğraması ve itibarın zarar görmesi riskleri azaltılabilir.

Bireysel web seminerlerinin tarihleri:

  • 23 Ekim: Sızma testlerini planlayın ve gerçekleştirin
  • 30 Ekim: Olaya Hazırlık – Bir bilgisayar korsanı saldırısına en iyi şekilde nasıl hazırlanılır
  • 13 Kasım: Güvenlik Farkındalığı – kimlik avı ve sosyal mühendisliğin tanınması
  • 23 Kasım: Güvenlik ihlalleri ve sorumluluk riskleri – BT yasaları ve BT yöneticileri için veri koruma
  • 27 Kasım: Gömülü Sistem Güvenliği
Web seminerlerinin her biri dört saat sürüyor ve sabah 9’dan akşam 13’e kadar sürüyor. Web seminerine katılım ücreti 169 Euro’dur (tüm fiyatlara KDV dahildir). Beş tarihin tümüne aynı anda rezervasyon yaptırmak istiyorsanız, 595 Euro’luk kombine biletle çok tasarruf edebilir veya 595 Euro’ya Haberler Academy Pass ile yılda 100’den fazla video kursuna ve 100’den fazla canlı etkinliğe sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.

Pratik ve uzman bilgisi – canlı ve sonrası için


Tüm katılımcılar birçok pratik ve uzman tavsiyesini sabırsızlıkla bekleyebilirler. Canlı sohbette sorular doğrudan yanıtlanıyor ve katılımcılar birbirleriyle de konu hakkında fikir alışverişinde bulunabiliyor. Ayrıca öğrendiklerinizi daha sonra tekrarlama ve derinleştirme fırsatı da vardır (videolara ve egzersiz materyallerine daha sonra erişim dahildir).

İlgilenenler daha fazla bilgi ve biletleri web semineri serisinin web sitesinde bulabilirler. Haberler Academy’nin sunduğu yeniliklerden haberdar olmak istiyorsanız bültene kaydolabilirsiniz.


(cbo)Haberin Sonu